Newsletter

Nie lubisz przepłacać? Zapisz się na newsletter a będziesz zawsze na bieżąco z promocjami!


Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost
Nagrody

e-Gazela Biznesu - www.dyskontbiurowy24.pl


Firma Godna Zaufania

Etykiety uniwersalne z serii ECONOMY zostały stworzone z myślą o klientach poszukujących tańszego rozwiązania, przy zachowaniu pełnej gwarancji bezpieczeństwa urządzeń drukujących. Na etykietach uniwersalnych w wersji ekonomicznej drukuje się bez zacięć i ryzyka rozlania kleju po wpływem ciepła z drukarki. Pomimo iż jest to tańsze rozwiązanie to zastosowane materiały gwarantują wyraźny i ostry wydruk oraz trwałość użytego kleju, dzięki czemu etykiety można naklejać na różnych powierzchniach bez obawy, że odpadną.

Ekonomiczna strefa etykiet

Nie tylko cena gra rolę, mimo często ograniczonego budżetu da się znaleźć dobry asortyment do biura. My go dla Państwa organizujemy. Oferta jest ciągle poszerzana i staramy się dotrzeć do coraz szerszej ilości klientów.

Znakomitej jakości etykiety uniwersalne Avery Zweckform zostały zaprojektowane w taki sposób, aby zapewniać nie tylko znakomitą jakość wydruku, ale również bezpieczeństwo dla sprzętu. Etykiety nie rozwarstwiają się pod wpływem ciepła, w czasie drukowania, dzięki czemu nie ma ryzyko uszkodzenia drukarki jest niemal całkowicie zminimalizowane. Dostępne są różne warianty produktów - z trwałym i usuwalnym klejem, podzielone na komórki różnej wielkości, które bez trudu można dopasować do poszczególnych przedmiotów. Proponowane przez nas etykiety uniwersalne trwałe economy, odznaczają się bardzo przystępną ceną i dobrą jakością. Mocny klej chroni etykietę przed odklejeniem się - np. w czasie transportu. Produkty klasy economy są dostępne w korzystnych cenach. Opakowanie zawiera od kilkunastu do nawet kilku tysięcy mniejszych etykiet, naniesionych na arkusze w formacie A4. Wydajne etykiety uniwersalne economy pozwalają zminimalizować koszty materiałów biurowych, ponieważ wystarczają na długi czas, znakomicie utrzymują się na powierzchniach, na których są naklejane. Korzystanie z etykiet samoprzylepnych jest proste, szybkie i możliwe w drukarce każdego typu oraz marki. Etykiety uniwersalne Avery Zweckform gwarantują mocne utrzymywanie się na różnych powierzchniach wymagających opisania, katalogowania lub zaadresowania. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą - znajdziecie u nas najlepsze materiały do wykorzystania w biurach, domu, przy organizacji oraz wysyłaniu korespondencji.
Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Promocja
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl