Newsletter

Nie lubisz przepłacać? Zapisz się na newsletter a będziesz zawsze na bieżąco z promocjami!


Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost
Nagrody

e-Gazela Biznesu - www.dyskontbiurowy24.pl


Firma Godna Zaufania

Nasz sklep internetowy chciałby Państwu zaoferować produkt jakim jest etykieta z usuwalnym klejem. W swojej ofercie posiadamy etykiety z usuwalnym klejem znanej i cenionej marki AVERY ZWECKFORM, których dużym atutem jest to, iż są wykonane z najwyższej jakości materiałów. Wypróbuj etykiety z usuwalnym klejem A4 od AVERY ZWECKFORM, a przekonasz się, że to dobrej jakości produkt, który zapewnia skuteczne pokrycie zaklejanej powierzchni.

Etykiety Zweckform Usuwalne 38,1 x 21,2 Czerwone 20ark Etykiety Zweckform Usuwalne 38,1 x 21,2 Czerwone 20ark
Cena: 43,10 zł (netto: 35,04 zł )
szt.
zobacz więcej
Etykiety Zweckform Usuwalne 38,1 x 21,2 Żółte 20ark Etykiety Zweckform Usuwalne 38,1 x 21,2 Żółte 20ark
Cena: 43,10 zł (netto: 35,04 zł )
szt.
zobacz więcej
Etykiety Zweckform Usuwalne A4 25,4 x 10 Zielone 20 ark Etykiety Zweckform Usuwalne A4 25,4 x 10 Zielone 20 ark
Cena: 43,10 zł (netto: 35,04 zł )
szt.
zobacz więcej

Etykiety z usuwalnym klejem od AVERY ZWECKFORM

W stałej sprzedaży aktualnie posiadamy takie etykiety z usuwalnym klejem jak:

• Etykiety z usuwalnym klejem, uniwersalne 17,8 x 10 mm, zawartość opakowania 8100 etykiet,
• Etykiety z usuwalnym klejem, uniwersalne 210 x 297 mm, zawartość opakowania 30 etykiet,
• Etykiety z usuwalnym klejem A4, uniwersalne, 25,4 x 10 mm, zawartość opakowania  5670 etykiet,
• Etykiety z usuwalnym klejem A4, uniwersalne 35,6 x 16,9 mm, zawartość opakowania  80 etykiet,
• Etykiety uniwersalne z usuwalnym klejem A4, uniwersalne 45,7 x 21,2 mm, zawartość opakowania 1440 etykiet.

Etykieta z usuwalnym klejem to produkt do wszechstronnych zastosowań, który doskonale nadaje  się do zapisywania różnego rodzaju komunikatów oraz notatek. Etykiety uniwersalne z usuwalnym klejem idealnie nadają się przy zmianach treści dokumentów, opisów segregatorów, pojemników, tworzeniu etykiet cenowych oraz kodów kreskowych. Zastosowanie tej etykiety z usuwalnym klejem jest wyjątkowo proste. Wystarczy wydrukować informację na etykiecie, a następnie przykleić ją w wybranym przez siebie miejscu. Kiedy widniejąca na etykiecie z usuwalnym klejem informacja straci swoją ważność, to będzie można łatwo ją odkleić. Etykieta z usuwalnym klejem pewnie przylega do powierzchni, ale po usunięciu nie pozostawiają żadnych śladów kleju. Są to więc uniwersalne etykiety z możliwością łatwego odklejania, które możemy usunąć lub zmienić pozycję etykiety  bez pozostawienia śladu kleju.

Etykieta z usuwalnym klejem to etykieta, która została wyprodukowana z wysokiej jakości papieru pochodzącego z ekologicznie zarządzanych obszarów leśnych i z tego też względu posiadają certyfikat FSC. Etykieta z usuwalnym klejem przeznaczona jest do wszystkich typów drukarek atramentowych, laserowych oraz kserokopiarek.

Jeśli chcesz stworzyć tymczasowe oznaczenia dokumentów czy też nakleić ceny na produkty wybierz etykiety z usuwalnym klejem A4 od AVERY ZWECKFORM, które są niezawodne i samoprzylepne, a w razie gdy zaistnieje potrzeba ich usunięcia możesz je szybko i łatwo odkleić. Etykieta z usuwalnym klejem marki AVERY ZWECKFORM została stworzona z myślą o wszechstronnych zastosowaniach, dlatego też niezależnie od tego, czy chcesz posegregować dokumenty, podpisać różne przedmioty, czy też oznaczyć produkty to dzięki etykietom usuwalnym od AVERY ZWECKFORM zrobisz  to szybko i sprawnie. Etykiety z usuwalnym klejem A4 bez obawy możesz również wykorzystać  do oznaczania i organizacji przestrzeni w domu. Zachęcamy do odwiedzenia naszego sklepu internetowego, gdzie znajdziecie Państwo różnego rodzaju etykiety uniwersalne z usuwalnym klejem.
Opcje przeglądania
Materiał
Rodzaj zadruku
Błyszczące
Kształt etykiety
Rodzaj kleju
Cena
  • od
    do
Promocja
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl