Newsletter

Nie lubisz przepłacać? Zapisz się na newsletter a będziesz zawsze na bieżąco z promocjami!


Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost
Nagrody

e-Gazela Biznesu - www.dyskontbiurowy24.pl


Firma Godna Zaufania

Dostępne w naszej ofercie etykiety do segregatorów to samoprzylepne etykiety przeznaczone  do profesjonalnego i estetycznego oznaczania segregatorów. Taka etykieta na segregator pasuje  do większości popularnych segregatorów dostępnych na rynku takich jak: Esselte, Vaupe, Donau, Herlitz, Leitz. Zastosowanie tych etykiet do segregatorów umożliwi ponowne wykorzystanie segregatorów.

Etykiety do segregatorów marki AVERY ZWECKFORM

W ofercie naszego sklepu internetowego biurozakupy.pl znajdą Państwo etykiety do segregatorów znanej i cenionej marki AVERY ZWECKFORM W stałej sprzedaży aktualnie posiadamy m.in. następujące. etykiety do organizowania.:

• Etykiety na segregatory 192 x 38 mm, 210 etykiet, białe,
• Etykiety na segregatory 192 x 61 mm, 120 etykiet, białe,
• Etykiety usuwalne kolorowe 25,4 x 10 mm, 3780 etykiet, żółte,
• Mini etykiety 46 x 11,1 mm, 2100 etykiet białe,
• Etykiety Na Rolce ZWECKFORM 190x38 Trwałe Do Drukarek DYMO Label Writer,
• Etykiety Na Rolce ZWECKFORM 190x59 Trwałe Do Drukarek DYMO Label Writer,
• Etykiety trwałe kolorowe 210 x 297 mm, 100 etykiet A4, zielone,
• Etykiety usuwalne kolorowe 45,7 x 21,2 mm, 960 etykiet, zielone,
• Etykiety Na Segregator 192x61 białe.

Ta etykieta na segregator zapewnia komfort i bezpieczeństwo zadruku w drukarkach laserowych  i atramentowych. W naszej ofercie znajdą Państwo białe i kolorowe etykiety do segregatorów. Kolorowe minietykiety marki AVERY ZWECKFORM z trwałym klejem są idealne do archiwizacji dokumentów oraz do wyrazistego oznaczania dokumentów, segregatorów, pojemników.

Dużym atutem etykiety na segregator i AVERY ZWECKFORM jest to, iż posiada trwałą warstwę klejącą. Etykiety na segregatory marki AVERY ZWECKFORM idealnie nadają się do profesjonalnego oznaczania segregatorów i skoroszytów w twojej firmie, Oferowane przez nas etykiety na segregatory pewnie przylegają do grzbietów segregatorów zapewniając ich schludny oraz profesjonalny wygląd. Etykieta na segregator AVERY ZWECKFORM doskonale sprawdzi się w sytuacjach, gdy trzeba zarchiwizować dużą ilość dokumentów. Zastosowanie tych etykiet na segregator zagwarantuje utrzymanie porządku w biurze, czy też domu oraz pozwoli szybko zlokalizować potrzebne materiały. W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo szeroką ofertę etykiet na segregatory dostosowanych do potrzeb naszych klientów. Zapraszamy do zakupu.
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl