Newsletter

Nie lubisz przepłacać? Zapisz się na newsletter a będziesz zawsze na bieżąco z promocjami!


Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost
Nagrody

e-Gazela Biznesu - www.dyskontbiurowy24.pl


Firma Godna Zaufania

Etykiety usuwalne idealnie nadają się do zapisywania komunikatów i notatek czasowych w wielu miejscach. Możesz mieć pewność, że etykieta odklejana będzie pewnie przylegać, a po usunięciu nie pozostawi żadnych śladów.
Uniwersalne etykiety usuwalne są często do tymczasowego oznaczania, dzięki specjalnym właściwościom kleju istnieje możliwość szybkiego usunięcia etykiety lub zmiany jej pozycji bez obawy, że na oznakowanym miejscu pozostaną brzydkie ślady kleju. Idealne rozwiązanie do znakowania segregatorów, pojemników gdzie zmienia się zawartość, a także drukowania kodów kreskowych lub etykiet cenowych na półki sklepowe, które się często zmienia i odkleja.

Etykiety usuwalne do wielokrotnego użytku

Uniwersalne etykiety usuwalne - zdobądź takie narzędzie, które nie będzie zostawiało śladów nawet możesz przykleić tego typu rzecz do mebli, gdy chcesz oznaczyć dany regał/drzwiczki. Nie martwiąc się, że uszkodzisz swoje wyposażenie. Mnóstwo ludzi używa właśnie takich rozwiązań, aby nie myśleć o taśmach i innych niepotrzebnych problemach które można jak widać ominąć prostym sposobem i wcale nie wysokim kosztem. Czym są etykiety usuwalne ? - to papierowe naklejki, które można wszechstronnie wykorzystywać zarówno w pracy, podczas nauki, jak i w organizacji życia domowego zapewniamy Cie, że każda osoba chociaż raz w życiu wykorzystałaby etykietę usuwalną. Ten rodzaj etykiet charakteryzuje się jednak innym rodzajem kleju niż pozostałe etykiety samoprzylepne. Trwale przylegają do różnego rodzaju powierzchni, ale łatwo je odkleić, bez konieczności zmywania resztek kleju. Co więcej, etykiety nadają się do ponownego użycia. Jeżeli więc pomylimy się w oznaczeniach, łatwo naprawimy swój błąd, przyklejając wydrukowane wizytówki. Łatwe i szybkie odklejanie to tutaj prawdziwy atut etykiet usuwalnych. Wiele razy coś krzywo nakleimy i często mamy problem, by kolejny raz identycznie przykleić a zazwyczaj klej jest już dużo mniej intensywny i przyklejenie bywa trudne i nieprecyzyjne. Etykiety usuwalne są tutaj najlepszym rozwiązaniem.
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl