Newsletter

Nie lubisz przepłacać? Zapisz się na newsletter a będziesz zawsze na bieżąco z promocjami!


Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost
Nagrody

e-Gazela Biznesu - www.dyskontbiurowy24.pl


Firma Godna Zaufania

Kołonotatnik to bardzo wygodny zeszyt, a nawet jego odpowiednik, w którym można wygodnie prowadzić codzienne zapiski. Przede wszystkim jednak, kołonotatnik charakteryzuje to, iż jest niezwykle poręczny gdyż zajmuje mało miejsca , a więc możemy go bez obaw zabrać nawet do małej torebki nie odczuwając przy tym przeciążenia. Nasz sklep internetowy światetykiet24.pl chciałby Państwu zaoferować produkt jakim jest kołonotatnik w miękkiej oprawie

Kołonotatniki i notatniki NOTIZIO w miękkiej oprawie

W swoim asortymencie posiadamy szeroką gamę kołonotatników we wszelkich rozmiarach, z różną ilością kartek oraz z różnymi okładkami miękkimi i bardziej miękkimi.  Dla młodzieży polecamy kołonotatniki z przyjaznymi dla oka grafikami, dla osób starszych, te nieco bardziej poważne jednokolorowe modele. Pomimo iż taki kołonotatnik w miękkiej oprawie nie jest wielkich rozmiarów to jego zawartość jest dostosowana odpowiednio do tego, by móc sporo notować. Kołonotatnik miękka okładka – to właśnie pod tą nazwą wiele ludzi szuka miękkich opraw w kołonotatnikach. To właśnie nasz sklep znajdziecie pod tymi frazami, gdyż jesteśmy od wielu lat na rynku do dyspozycji wszystkich tych, którzy zaopatrują  się we wszelkiego tego typu produkty. Kołonotatnik w miękkiej oprawie znanej i cenionej marki AVERY ZWECKFORM jest dostępny  w naszej ofercie jako notatnik NOTIZIO w kratkę oraz notatnik NOTIZIO w linię. Dużym atutem jest  to, iż kołonotatnik miękka okładka wykonany jest z najwyższej jakości materiałów. W stałej sprzedaży aktualnie posiadamy m.in.:

• Kołonotatnik NOTIZIO w kratkę w miękkiej okładce, 80 kartek, jasnoszary, format A4,
• Kołonotatnik NOTIZIO w linię w miękkiej okładce, 80 kartek, jasnoszary, format A5,
• Notatnik NOTIZIO w kratkę w plastikowej okładce 80 kartek, czerwony, format A4,
• Notatnik NOTIZIO w kratkę w plastikowej okładce 80 kartek, niebieski, format A4,
• Notatnik NOTIZIO w linię w plastikowej okładce 80 kartek, szary, format A4,
• Notatnik NOTIZIO w linię w plastikowej oprawie 80 kartek, szary, format A5.

Kołonotatnik w miękkiej oprawie to kołonotatnik, który został stworzony z myślą o Twojej wygodzie podczas robienia notatek. Kołonotatnik w miękkiej oprawie to produkt przy produkcji którego została. zastosowana innowacyjna technologia z białymi liniami na jasnoszarym tle, która znacznie zmniejsza kontrast przez co podczas czytania odczuwamy komfort, gdyż nasze oczy nie męczą się. Pozwala  to także na tworzenie wyraźnych, czystych kopii, ponieważ linie znikają podczas kserowania i pozostaje tylko tekst. Kołonotatnik miękka okładka został wykonany z wysokiej jakości papieru satynowanego, co sprawia, że można swobodnie pisać po obu stronach kartki, a atrament nie przebije na drugą stronę. Notatnik NOTIZIO w kratkę oraz Notatnik NOTIZIO w linię to produkty w których został użyty papier posiadający certyfikat FSC, więc korzystając z kołonotatników w miękkiej oprawie przyczyniasz się do ochrony środowiska. Kołonotatnik miękka okładka został wyposażony w kartki, które posiadają perforację ułatwiającą ich wyrywanie, a także w dziurki umożliwiające ich wpięcie kołonotatnika  do segregatora. Giętka spirala i miękka, kartonowa okładka ułatwiają użytkowanie i przechowywanie kołonotatnika w miękkiej oprawie.

Kołonotatniki w miękkiej oprawie to innowacja wśród notatników. Przekonaj się jak wygodnie korzysta się z notatników. NOTIZIO. Kołonotatnik miękka okładka to sprytne rozwiązanie, które podnosi komfort pisania i czytania. Zachęcamy do odwiedzenia naszego sklepu internetowego, gdzie znajdziecie Państwo szeroką ofertę kołonotatników w miękkiej oprawie jak również notatniki NOTIZIO w kratkę oraz notatniki NOTIZIO w linię.
Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Promocja
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl