Newsletter

Nie lubisz przepłacać? Zapisz się na newsletter a będziesz zawsze na bieżąco z promocjami!


Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost
Nagrody

e-Gazela Biznesu - www.dyskontbiurowy24.pl


Firma Godna Zaufania

Zapewne zastanawia się każdy jak połączyć i oznaczyć własne kable ? Aby były do szybkiego odnalezienia? Oznaczenia powinny być przede wszystkim trwałe i odporne na ścieranie, pozwalające na uzyskanie czytelnego opisu na wiele kolejnych lat.
Starannie wykonane etykiety do oznaczania kabli i przewodów doskonale sprawdzą się do zastosowania zarówno w biurze, jak i w domu. Są one przeznaczone przede wszystkim do znakowania oraz organizowania kabli komputerowych, systemów telefonicznych oraz wielu innych sprzętów biurowych (monitory, drukarki itp.).

Etykiety do oznaczania kabli sposobem na porządek

Dzięki zastosowaniu odpowiedniej jakości tworzyw, odpornych na działanie niekorzystnych czynników atmosferycznych, wyroby te mogą być z powodzeniem wykorzystywane zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Często mając stos kabli szczególnie np. w biurze, mamy problem z ich dokładnym nawet uporządkowaniem nie wspominając o tym, jak ciężko czasami dowiedzieć się czemu służy dany kabel i od czego jest. Stąd rozwiązanie, które nie jest zbyt kosztowne a dzięki niemu będziemy wiedzieć co z czym się łączy. Etykiety na kable, do tego podpisane to forma segregacji, w naszym sklepie znajdziesz szereg tego typu produktów, które pomogą Ci zadbać o swoje biuro czy to firmowe, czy domowe. Identycznie etykiety na kable sieciowe, mając serwerownie przyda nam się ten typ segregacji gdzie obok siebie często lubi być po dziesiątki różnych kabli. Etykiety do oznaczania kabli to w naszym sklepie produkty Avery, topowy producent etykiet, które są trwałe i przeznaczone specjalnie pod dany typ zastosowania. Oznaczenia kablowe dzięki etykietom do kabli od Avery są idealne do uporządkowania plątaniny kabli komputerów, monitorów.
Podstawowy atut to możliwy do zamieszczenia tekst na przywieszce za pomocą drukarki laserowej, przy użyciu bezpłatnego oprogramowania Avery. Etykiety są wykonane z trwałej, odpornej na rozdarcie folii. Materiał ten jest odporny na działanie wody, zabrudzeń, promieni ultrafioletowych i temperatury, która potrafi towarzyszyć blisko komputera. Przywieszkę można owinąć wokół jednego lub większej liczby kabli.
Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Promocja
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl