Newsletter

Nie lubisz przepłacać? Zapisz się na newsletter a będziesz zawsze na bieżąco z promocjami!


Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost
Nagrody

e-Gazela Biznesu - www.dyskontbiurowy24.pl


Firma Godna Zaufania

Szeroki asortyment etykiet adresowych od Avery Zweckform stworzonych dla różnego rodzaju potrzeb dzięki naszej ofercie możesz wybierać, jakie tylko chcesz etykiety na koperty.
Nie lubisz adresować kopert i zawsze się zastanawiasz, czy listonosz wykaże się odpowiednią kreatywnością, aby odczytać dane odbiorcy? Z etykietami adresowymi samoprzylepnymi AveryZweckform nie musisz się już tym martwić.

Etykiety adresowe czyli proste wysyłanie listów

Stosowane etykiety adresowe znacznie przyspieszą Twoją pracę i sprawi, że wysyłanie listów stanie się proste i przyjemne. Naklejki na koperty dzięki technologii QuickPEEL łatwo się odklejają z arkusza co zapewnia komfort i wygodę ich użytkowania. Najważniejszy plus-przejrzystość etykiet na listach i kopertach do tego profesjonalny wygląd i prezencja. W tym wypadku mamy pewność, że list zostanie odpowiedni odczytany z racji wyświetlanego formatu i starannej pisowni. To sprawi, że będziemy dużo spokojniejsi. O to, czy paczka, aby na pewno ma dotrzeć tam, gdzie powinna Etykiety na listy to produkt, dzięki któremu nasza głowa jest spokojna w momencie adresowania. Przyklejamy tego typu etykietę i to wszystko. Nie każdy zna etykiety na koperty podczas korespondencji jednak takie rozwiązanie przyśpiesza proces tworzenia poczty do wysyłki w sposób znaczny. Używanie Etykiet adresowych Avery EcoFriendly to sposób na pomoc w ochronie środowiska. Ekonomiczne opakowanie po 100 arkuszy, a nawet 250 arkuszy A4 nadaje się w przypadku dużej ilości listów. Dla małych firm posiadamy opakowania po 40 arkuszy. Dużą zaletą etykiet na korespondencję jest możliwość ich natychmiastowego zastosowania po wydruku, bez ryzyka rozmazania tuszu, momentalnie potrafią zasychać i dawać bezpieczeństwo, jeśli chodzi o wydrukowany świeży tusz. Oferujemy produkty zawsze w najwyższej jakości, na których tekst jest wyrazisty i żywy, co znacznie ułatwi dotarcie przesyłki do rąk adresata. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą działu etykiety na listy i koperty i wypróbowania takich etykiet, które mocno ułatwiają pracę i obowiązki związane z pocztą i adresami do wysyłki.
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl