Newsletter

Nie lubisz przepłacać? Zapisz się na newsletter a będziesz zawsze na bieżąco z promocjami!


Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost
Nagrody

e-Gazela Biznesu - www.dyskontbiurowy24.pl


Firma Godna Zaufania

Tabliczki inspekcyjne NoPEEL, które chcemy Państwu zaprezentować to etykiety inwentaryzacyjne znanej i cenionej marki AVERY ZWECKFORM. Te tabliczki inspekcyjne przeznaczone są wyłącznie do zadruku drukarką laserową. Oferowane Państwu tabliczki inspekcyjne są wykonane z najwyższej jakości materiałów. Produkt ten idealnie sprawdzi się przy zabezpieczaniu mienia podczas inwentaryzacji jak również przy oznaczaniu inwentarzu i własności takiej jak:. drukarki, ekspresy  do kawy, meble i innych sprzęty biurowe. Istotne jest to, iż podczas odklejania tabliczki inspekcyjnej rozrywa się ona na drobne kawałki, co chroni przed próbą manipulacji.

Tabliczki inspekcyjne marki AVERY ZWECKFORM

Nasz sklep internetowy chciałby Państwu zaoferować produkt jakim są tabliczki inspekcyjne, tabliczki inspekcyjne plomby, usuwalne tabliczki inspekcyjne. W stałej sprzedaży aktualnie posiadamy:

• Tabliczki Inspekcyjne NO PEEL Avery Zweckform Średnica 30mm Białe 240 Etykiet,
• Tabliczki Inspekcyjne No Pell Avery Zweckform Średnica 20mm Białe 480 Etykiet,
• Tabliczki Inspekcyjne Plomby Avery Zweckform Średnica 20mm Białe 480 Etykiet,
• Tabliczki Inspekcyjne Plomby Avery Zweckform Średnica 30mm Białe 240 Etykiet,
• Usuwalne Tabliczki Inspekcyjne Avery Zweckform Średnica 20mm Białe 480

Tabliczki inspekcyjne marki AVERY ZWECKFORM znakomicie przylegają do różnego typu powierzchni, a dodatkowo są odporne na działanie wody, środków czystości, olejów, a nawet rozpuszczalników. Należy wspomnieć, że zadruk może być wykonywany w drukarkach atramentowych jaki laserowych, a dodatkowo tabliczki
te gwarantują płynny druku bez zacięć. Oprócz tabliczek inspekcyjnych NoPEEL polecamy Państwu również tabliczki inspekcyjne plomby marki AVERY ZWECKFORM. Są to etykiety do zadruku w drukarkach laserowych oraz ksero.Tabliczki inspekcyjne plomby charakteryzuje to, iż bardzo skutecznie zabezpieczają mienie osobiste, ponieważ po oderwaniu etykiety od podłoża pozostawiają widoczny wzór i nie dają się ponownie nakleić. Tabliczki inspekcyjne plomby doskonale nadają się do zabezpieczania mienia takiego jak m.in. nośników danych lub urządzeń elektronicznych po serwisie.
Tabliczki inspekcyjne plomby to wodoodporne etykiety, które są odporne na działanie smarów, brudu oraz na temperaturę. Chcielibyśmy zaprezentować Państwu kolejny produkt od AVERY ZWECKFORM jakim są usuwalne tabliczki inspekcyjne to etykiety inwentaryzacyjne przeznaczone do druku. Jak sama nazwa wskazuje są to usuwalne tabliczki, które zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów. Usuwalne tabliczki inspekcyjne to białe etykiety o matowej powierzchni, które są wodoodporne, samoprzylepne i wykonane z poliestru. Polecane przez nas usuwalne tabliczki inspekcyjne są łatwe do usunięcia i nie zostawiają śladu na podłożu. Zachęcamy do odwiedzenia naszego sklepu internetowego, gdzie znajdziecie Państwo różnego rodzaju tabliczki inspekcyjne w zależności od potrzeb i sposobu ich wykorzystania.
Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Promocja
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl