Newsletter

Nie lubisz przepłacać? Zapisz się na newsletter a będziesz zawsze na bieżąco z promocjami!


Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost
Nagrody

e-Gazela Biznesu - www.dyskontbiurowy24.pl


Firma Godna Zaufania

Nasz sklep internetowy światetykiet24.pl chciałby Państwu zaoferować produkt jakim jest kołonotatnik A4 z tworzywa sztucznego jak również kołonotatnik A5 z tworzywa sztucznego. Kołonotatnik A4 z tworzywa sztucznego jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które wielokrotnie wkładają i wyjmują swoje kołonotatniki z torby czy plecaka, ponieważ zastosowana oprawa jest bardzo wytrzymała i odporna na różnego rodzaju tarcia, drapania, rysy.

Kołonotatniki A4 i A5 z tworzywa sztucznego

Zarówno kołonotatnik A4 z tworzywa sztucznego jak i kołonotatnik A5 z tworzywa sztucznego cenionej i znanej marki AVERY ZWECKFORM to produkty, które są dostępne w naszej ofercie jako notatnik NOTIZIO z tworzywa sztucznego. Dużym atutem jest to, iż kołonotatnik ten wykonany jest z najwyższej jakości materiałów. Pomimo iż taki kołonotatnik z tworzywa sztucznego nie jest wielkich rozmiarów to jego zawartość jest dostosowana odpowiednio do tego, by móc sporo notować. W swoim asortymencie posiadamy szeroką gamę kołonotatników we wszelkich rozmiarach, z różną ilością kartek oraz z różnymi rodzajami okładek.

W stałej sprzedaży aktualnie posiadamy m.in.:

• Notatnik NOTIZIO z tworzywa sztucznego, w kratkę w plastikowej oprawie 90 kartek, czerwony, format A4,
• Notatnik NOTIZIO z tworzywa sztucznego, w kratkę w plastikowej oprawie 90 kartek, niebieski, format A4,
• Notatnik NOTIZIO z tworzywa sztucznego, w kratkę w plastikowej oprawie 90 kartek, szary, format A4,
• Notatnik NOTIZIO z tworzywa sztucznego, w kratkę w plastikowej okładce 90 kartek, czerwony, format A5,.
• Notatnik NOTIZIO z tworzywa sztucznego, w kratkę w plastikowej oprawie 90 kartek, niebieski, format A5.

Kołonotatnik A5 w oprawie z tworzywa sztucznego to notatnik niezwykle trwały i wytrzymały,  gdyż nawet po wielu miesiącach użytkowania wygląda ładnie i estetycznie.

Notatnik NOTIZIO z tworzywa sztucznego z tworzywa sztucznego jak również kołonotatnik  A5 z tworzywa sztucznego to produkty przy produkcji których została. zastosowana innowacyjna technologia z białymi liniami na jasnoszarym tle, która znacznie zmniejsza kontrast przez co podczas czytania odczuwamy komfort, gdyż nasze oczy nie męczą się. Ze względu na to, że linie znikają podczas kserowania i pozostaje tylko tekst to umożliwia to również na tworzenie wyraźnych, czystych kopii. Kołonotatnik A4 z tworzywa sztucznego jak również kołonotatnik A5 z tworzywa sztucznego został wykonany z wysokiej jakości papieru satynowanego, co sprawia, że można swobodnie pisać po obu stronach kartki, a atrament nie przebije na drugą stronę. Notatnik NOTIZIO z tworzywa sztucznego to produkt w którym został użyty papier posiadający certyfikat FSC, więc korzystając  z kołonotatnika A4 z tworzywa sztucznego jak również z kołonotatnika A5 z tworzywa sztucznego przyczyniasz się do ochrony środowiska. Kołonotatnik A4 z tworzywa sztucznego jak również kołonotatnik A5 z tworzywa sztucznego został wyposażony w kartki, które posiadają perforację ułatwiającą ich wyrywanie, a także w dziurki umożliwiające wpięcie kołonotatnika do segregatora. Kołonotatnik A4 z tworzywa sztucznego oraz kołonotatnik A5 z tworzywa sztucznego  to innowacja wśród notatników.

Przekonaj się jak wygodnie korzysta się z notatników NOTIZIO z tworzywa sztucznego Kołonotatnik  to sprytne rozwiązanie, które podnosi komfort pisania i czytania. Zachęcamy do odwiedzenia naszego sklepu internetowego, gdzie znajdziecie Państwo szeroką ofertę kołonotatników A4z tworzywa sztucznego również kołonotatnik A5 z tworzywa sztucznego.
Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Promocja
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl