Poznaj zastosowania produktów Avery Zweckform

Poznaj zastosowania produktów Avery Zweckform

Avery Zweckform oferuje szeroki asortyment produktów do wszechstronnych zastosowań, zarówno indywidualnych, jak i profesjonalnych.

Przede wszystkim, posiadamy ogromny wybór etykiet samoprzylepnych, które zostały pogrupowane według ich głównych zastosowań:

 1. Etykiety uniwersalne: trwałe oraz usuwalne - Przykładowe możliwości wykorzystania etykiet uniwersalnych, to chociażby oznaczanie dokumentów, produktów i przedmiotów codziennego użytku, lub adresowanie kopert i przesyłek. Supermocny klej zastosowany w trwałych etykietach uniwersalnych sprawia, że nie odklejają się one nawet od kartonowych powierzchni, a wydrukowany napis jest bardziej czytelny i schludny, niż wypisany ręcznie. Natomiast, etykiety usuwalne, po oderwaniu nie pozostawiają żadnych śladów kleju. Doskonale nadają się zatem do czasowego oznaczania.
 2. Etykiety adresowe - Korzystając z odpowiedniej etykiety samoprzylepnej, adresowanie i wysyłanie korespondencji staje się łatwym i szybkim do zrealizowania zadaniem. Zwłaszcza, że większość etykiet można zaprojektować i wydrukować przy użyciu bezpłatnych szablonów oraz oprogramowania Design&Print.
 3. Etykiety wysyłkowe – Ich rozmiary są dopasowane do standardowych formatów paczek. Etykiety idealnie nadają się również do adresowania dużych kopert, tub wysyłkowych, lub pudełek – gwarantując ich profesjonalny wygląd. W ofercie znajdują się białe, a także przezroczyste etykiety wysyłkowe.
 4. Etykiety specjalistyczne – odporne na trudne warunki otoczenia, przez co mogą być używane również na zewnątrz oraz w magazynach. Znajdziesz tutaj np.: poliestrowe etykiety Heavy Duty, etykiety polietylenowe Ultra Resistant, srebrne etykiety znamionowe, etykiety na kable, tabliczki inspekcyjne i inwentaryzacyjne, etykiety na mrożonki, etykiety papierowe do trudnych powierzchni.
 5. Etykiety na rolkach do zadruku termicznego - Szeroka oferta rozmiarów i zastosowań z gwarancją 100% zgodności z drukarkami Dymo. W ofercie znajdują się etykiety uniwersalne, adresowe, wysyłkowe, archiwizacyjne oraz identyfikatory samoprzylepne.
 6. Etykiety do organizacji i archiwizacji - Umożliwiają stworzenie czytelnego i praktycznego systemu oznaczania dokumentów. Etykiety pozwalają szybko zlokalizować potrzebną teczkę, czy segregator, co znacznie oszczędza czas pracy. Ponadto, wydrukowane etykiety nadadzą profesjonalny oraz schludny wygląd wszystkim archiwizowanym dokumentom.
 7. Etykiety do oznaczania - Doskonale nadają się do tworzenia indywidualnych etykiet promocyjnych, oznaczania produktów oraz dodawania nowych lub specyficznych informacji na opakowaniu. Gwarantują maksymalną widoczność informacji, co ma wpływ na odbiór produktu przez konsumenta.
 8. Etykiety kryjące i korekcyjne - Doskonale nadają się do zakrywania i poprawiania błędnie napisanego tekstu, bądź nieprawidłowo zadrukowanych wcześniej etykiet. Są nieprzezroczyste i w pełni kryjące, dzięki czemu dają pewność, że stare napisy nie będą prześwitywać.
 9. Etykiety na nośniki danych - Bardzo przydatne zarówno w biurze, jak i w domu. Umożliwiają indywidualne i czytelne oznakowanie wybranych nośników, np. ze zdjęciami lub dokumentami. Ekiety zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa danych dzięki użyciu najwyższej jakości materiałów.
 10. Etykiety cenowe - Etykiety, które idealnie nadają się do oznaczania produktów. Zapewniają profesjonalny wygląd towarom umożliwiając elegancką prezentację podstawowych informacji o produkcie, czy aktualnej cenie. 

Avery Zweckform jest głównie rozpoznawane jako producent etykiet samoprzylepnych. To zdecydowanie nasza największa grupa produktowa, ale nie jedyna. W ofercie znajdują się także inne rozwiązania z kategorii biurowo-papierniczej, jak:

 • Wizytówki biznesowe
 • Identyfikatory imienne i opaski identyfikacyjne
 • Papiery uniwersalne oraz specjalistyczne
 • Folie
 • Notatniki Notizio
 • Naklejki i tatuaże Z-Design
 • Produkty kreatywne z serii MyDesign

 

Ponadto, zachęcamy do korzystania z bezpłatnego oprogramowania do samodzielnego projektowania i zadruku naszych produktów. Design&Print ONLINE oferuje idealnie dopasowane puste oraz wstępnie zaprojektowane szablony dla większości produktów Avery Zweckform, np. etykiet adresowych, inwentaryzacyjnych, na segregatory, czy wizytówek i identyfikatorów. Oprogramowanie pozwala projektować, edytować i drukować tak, jak lubisz – prosto, szybko i perfekcyjnie!

 

 

 

 

 

Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl