Technologia UltraGrip

Etykiety Avery Zweckform z nową technologią UltraGrip

Etykiety uniwersalne oraz adresowe są jeszcze lepsze dzięki specjalnej powłoce UltraGrip. Ta zupełnie nowa technologia została opracowana i opatentowana przez Avery Zweckform. Trójwymiarowa struktura zamieszczona na arkuszach umożliwia precyzyjne pobieranie arkusza etykiet z podajnika i przeprowadzenie go przez rolki drukarki w taki sposób, aby uzyskać wydruk bez zacięć. Dzięki technologii UltraGrip nadruk na etykietach pojawi się dokładnie w tym miejscu, w którym zostanie zaprojektowany, bez niepożądanych przesunięć.

Czy w przeszłości zdarzyły się Tobie jakieś niepoprawne wydruki?

Wszyscy zdają sobie sprawę z tego, że drukarki nie działają perfekcyjnie przez cały czas. Rolki i prowadnice w pewnym momencie się zużywają, przez co nie pobierają precyzyjnie arkuszy. W takim przypadku arkusz etykiet może zostać pobrany nierównomiernie, co spowoduje krzywy wydruk obrazu lub, w najgorszym przypadku, zacięcie się drukarki – i właśnie aby zapobiec takim sytuacjom została opracowana technologia UltraGrip.

Jak działa technologia UltraGrip?

Zamieszczamy trójwymiarową powierzchnię na tylnej lub przedniej (w zależności od typu etykiet) stronie arkusza – w miejscu nagłówka i stopki. Są to kluczowe obszary, które zapewniają doskonałą przyczepność rolek drukarki. W ten sposób, arkusz etykiet jest idealnie podawany i prowadzony przez drukarkę, co gwarantuje dokładniejszy nadruk oraz wydruk bez zacięć.

 • Precyzyjne podanie:

 • Pewne prowadzenie:

 

W których etykietach Avery Zweckform znajdziesz technologię UltraGrip?

 1. Białe etykiety uniwersalne do wszystkich typów drukarek – cechy:
 • Doskonałe do wszechstronnych zastosowań, jak adresowanie kopert, etykietowanie produktów oraz oznaczanie dokumentów i sprzętów
 • Supermocny klej pewnie przylega na różnych powierzchniach, nawet na kartonie
 • Certyfikat braku zacięć potwierdzony przez TUV
 • Wyraźny wydruk bez rozmazywania tuszu, czy tonera
 1. Białe etykiety adresowe do drukarek laserowych – cechy:
 • Eleganckie etykiety z zaokrąglonymi rogami idealne do adresowania listów
 • Rozmiary etykiet dopasowane do wszystkich popularnych formatów kopert
 • Certyfikat braku zacięć potwierdzony przez TUV
 • Nowy, grubszy materiał dla lepszego efektu
 • Unikalny system QuickPeel usprawniający proces odklejania etykiet od arkusza i przyklejania ich do określonej powierzchni

Posiadanie etykiet Avery Zweckform z technologią UltraGrip ma zatem cały szereg zalet! Zyskujesz gwarancję dokładnego podawania i precyzyjnego prowadzenia arkusza etykiet w drukarce, wyraźnego i równego wydruku bez zacięć, a ponadto masz pewność, że etykiety z supermocnym klejem będą pewnie przylegać do powierzchni.

Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl