Newsletter

Nie lubisz przepłacać? Zapisz się na newsletter a będziesz zawsze na bieżąco z promocjami!


Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost
Nagrody

e-Gazela Biznesu - www.dyskontbiurowy24.pl


Firma Godna Zaufania

Etykiety na segregatory doskonale sprawdzają się w sytuacjach, gdy trzeba zarchiwizować dużą ilość dokumentów. Gwarantują utrzymanie porządku w biurze, czy też domu oraz pozwalają szybko zlokalizować potrzebne materiały dzięki oznaczeniu, które widzimy np. na segregatorze. Etykiety pewnie przylegają do grzbietów segregatorów zapewniając ich schludny oraz profesjonalny wygląd co dodatkowo świetnie się prezentuje. Wytrzymałe etykiety do segregatorów marki Avery Zweckform stanowią proste w obsłudze systemy przeznaczone do archiwizowania różnego rodzaju dokumentów zarówno w biurze, jak i w domu.

Wytrzymałe etykiety do segregatorów

Często nieład i bałagan w firmie a dodatkowo w dokumentach to nie przyjemna sprawa, która potrafi irytować. Sposobem na niego jest dobra organizacja, którą łatwo można osiągnąć, stosując etykiety do organizowania i archiwizowania np etykiety na segregator. Takie etykiety są częstym wyborem przez osoby chcące uporządkować swoje biuro. Dzięki ich zastosowaniu zaoszczędzimy sporo czasu i wysiłku, który musielibyśmy włożyć w odnalezienie konkretnego przedmiotu lub dokumentu. Etykiety mają możliwość opisania danego przedmiotu co poprawia nasze wyszukiwanie. Najczęściej stosuje się etykiety do opisywania ręcznego, pozwalające na pełne dostosowanie do indywidualnych potrzeb. Solidna jakość papieru z jakiego są stworzone pozwala na zachowanie ostrości i wyrazistości pisma, a także zapewnia trwałość przez długi czas.
Doskonale sprawdzą się do oznaczania dodatkowo teczek oraz wielu innych produktów, w których przechowywane są ważne dane a musimy ich często szukać i potrafi to tworzyć problemy. W ofercie naszego sklepu można znaleźć szeroką gamę profesjonalnych etykiet na segregator, w tym między innymi typu Active Prestige. Dzięki zastosowaniu mikro perforacji, etykiety do segregatora można w łatwy i szybki sposób rozdzielić, bez obawy o ch rozerwanie czy uszkodzenie. Plusem jest również że ten typ etykiet prosto się usuwa nie pozostawiając śladów kleju czy innych które uszkodzą nasze produkty biurowe.
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl