Ikonografika

Ikonografika etykiet Avery Zweckform

Dla Twojej wygody w naszym sklepie zastosowaliśmy ikony obrazujące cechy i parametry produktów. Z doświadczenia wiemy, że lepiej się ogląda niż czyta wiec u nas można i oglądać i czytać:-) Zobacz co oznaczają poszczególne ikony:

Do opisu ręcznego  Etykiety do opisu ręcznego

Do zadruku kopiarkowego  Etykiety do stosowania w kopiarkach

Do druku laserowego  Etykiety do stosowania w drukarkach laserowych monochromatycznych

Do drukarek laserowych kolorowych  Etykiety do stosowania w drukarkach laserowych kolorowych

Do drukarek igłowych  Etykiety do stosowania w drukarkach igłowych

System QuickPEEL  System ułatwiający odklejanie etykiet z arkusza

Innowacyjny system rozwiązujący odwieczny problem z odklejaniem etykiet z arkusza. Specjalany perforowany pasek przy każdej kolumnie etykiet sprawia, że po jego oderwaniu końcówki etykiet zostają odklejone a my możemy je w łatwy sposób przykleić w dowolne miejsce.

Etykiety kryjące  Etykiety zakrywające wcześniejsze napisy lub stare etykiety

Etykiety kryjące zostały wykonane ze specjalnego materiału, który skutecznie zakrywa klejoną powierzchnię. Można je skutecznie zastosować m.in. do zaklejenia wcześniejszych etykiet na opakowaniach, aby ponownie je wykorzystać.

Ikony do druku QR kodów  Etykiety przygotowane do druku kodów QR

Etykiety, których kształt i powierzchnia zostały specjalnie zoptymalizowane pod wydruk QR kodów. Korzystając z tych etykiet nie ma ryzyka, że wydrukowany kod nie zostanie odczytany przez skaner lub czytnik kodów, a nawet telefon komórkowy z odpowiednią aplikacją. Dzięki etykietom z kodami QR można szybko przekierować użytkownika do dowolnej strony www. Specjalna aplikacja na stronie producenta etykiet pozwala na bezpłatne generowanie kodów QR do zadruku na etykiety.

Etykiety przezroczyste  Transparentne etykiety do stosowania na kolorowe powierzchnie

Etykiety przezroczyste po naklejeniu na powierzchnie stają się niemal "niewidoczne", dzięki czemu idealnie prezentują się na kolorowych kopertach i powierzchniach z fakturą. Służą do dyskretnego znakowania i opisywania zachowując wysoką estetykę klejonych powiechni.

Etykiety usuwalne  Etykiety usuwalne, które nie zostawiają śladu kleju po odklejeniu

Specjalny klej pozwala na bezpieczne odklejenie etykiety bez ryzyka pozostawienia śladów kleju na zaklejonej powierzchni i przyklejenie jej w kolejne miejsce. Dzięki tej opcji w łatwy sposób możemy zmienić miejsce położenia etykiety lub skorygowac jej położenie.

Etykiety wytrzymałe  Etykiety odporne na czynniki atmosferyczne

Etykiety z wytrzymałego poliestru odporne na czynniki atmosferyczne takie jak deszcz, śnieg, słońce a także na rozrywanie. Można je stosować zarówno do oznaczeń wewnątrz budynków jak i na zewnątrz. Idealnie sprawdzają się do znakowania przedmiotów lub maszyn na halach produkcyjnych, gdzie panują trudne warunki temperaturowe.

Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl