Dostawy

Koszty dostawyPrzy zamówieniach za kwotę minimum 200 zł - DOSTAWA GRATIS!

Staramy się aby wszystkie zamówienia z naszej stałej oferty były realizowane w ciągu 24h jednak nie zawsze się to udaje i wtedy zawsze Cię o tym informujemy!

Czas wysłania zamówienia wynosi odpowiednio:
  a. w przypadku płatności „za pobraniem” lub przedpłaty poprzez płatności elektroniczne – w ciągu 24h od dnia złożenia zamówienia. Wysyłka zamówień złożonych w dniu roboczym do godziny 14.00 nastąpi w tym samym dniu. Zamówienia złożone po godzinie 14.00 lub w dni wolne zostaną wysłane w następnym dniu roboczym. Wyjątek stanowią produkty, które mają oznaczony inny czas dostawy na kartotece np. 4 dni.
  b. w przypadku płatności przelewem (przedpłata) – w ciągu 24h od dnia zarejestrowania wpływu należnej kwoty na konto sklepu, wyjątek stanowią produkty, które mają oznaczony inny czas dostawy na kartotece np. 4 dni

Po skompletowaniu zamówienia towar zostaje wysłany do Kupującego. Przewidywany czas dostawy - 2 dni robocze i jest to zależne od wybranego przez klienta operatora dostarczającego.

Termin otrzymania przesyłki = czas realizacji + przewidywany czas dostawy.

W przypadku niedostępności części towarów objętych zamówieniem Kupujący jest o tym niezwłocznie informowany. Kupujący decyduje czy zamówienie ma być zrealizowane częściowo czy w całości anulowane.

Zamówiony towar wysyłany jest na terenie Polski za pośrednictwem:
a) firmy kurierskiej DPD, z którą sklep podpisał umowę współpracy.
Koszt dostawy: 17,00 zł - za paczkę do 30kg Koszt dostawy paczki za pobraniem: 22 zł - za paczkę do 30 kg
b) Paczkomatów
Koszt dostawy: 12,50zł – za paczkę do 25kg
c) Odbiór osobisty - możliwy jest w dni robocze od 8-17 i w soboty od 9-14 przy ul. Wojska Polskiego 2f, 43-603 Jaworzno

Oferujemy transport GRATIS przy zamówieniach powyżej 200 zł.

Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl