Newsletter

Nie lubisz przepłacać? Zapisz się na newsletter a będziesz zawsze na bieżąco z promocjami!


Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost
Nagrody

e-Gazela Biznesu - www.dyskontbiurowy24.pl


Firma Godna Zaufania

Nasz sklep internetowy światetykiet24.pl chciałby Państwu zaoferować produkt jakim jest kołonotatnik w twardej oprawie. W swoim asortymencie posiadamy szeroką gamę kołonotatników w twardej oprawie, z różną ilością kartek oraz z różnymi rodzajami twardych okładek. Kołonotatnik w twardej oprawie znanej i cenionej marki AVERY ZWECKFORM jest dostępny  w naszej ofercie jako notatnik NOTIZIO w kratkę oraz notatnik NOTIZIO w linię.

Kołonotatniki i notatniki NOTIZIO w twardej oprawie

Kołonotatnik twarda okładka oraz kołonotatnik A4 twarda oprawa – to właśnie pod tymi nazwami wiele ludzi szuka kołonotatników w twardej oprawie. To właśnie nasz sklep znajdziecie pod tymi frazami, gdyż jesteśmy od wielu lat na rynku do dyspozycji wszystkich tych, którzy zaopatrują  się we wszelkiego tego typu produkty. Pomimo iż taki kołonotatnik w twardej oprawie nie jest wielkich rozmiarów to jego zawartość jest dostosowana odpowiednio do tego, by móc sporo notować.

W stałej sprzedaży aktualnie posiadamy m.in.:

• Notatnik NOTIZIO w kratkę w twardej oprawie, 90 kartek, ciemnoszary, format A5,

• Notatnik NOTIZIO w kratkę w twardej oprawie, 90 kartek, ciemnoszary, format A4,
• Notatnik NOTIZIO w linię w twardej oprawie, 90 kartek, ciemnoszary, format A4,
• Notatnik NOTIZIO w linię w twardej oprawie, 90kartek, ciemnoszary, format A5,
• Notatnik NOTIZIO w kratkę w plastikowej oprawie, 80 kartek, czerwony, format A6.

Kołonotatnik w twardej oprawie to jeden notes a tak wiele zastosowań. Warto więc zwrócić uwagę na kołonotatniki w twardej oprawie ze specjalnymi przekładkami, które ułatwiają prowadzenie różnych notatek w jednym miejscu (idealne dla studentów, uczniów czy osoby chodzące na szkolenia). Dostosuj kołonotatnik twarda okładka do swoich potrzeb dzięki wyjmowanym przekładkom. Kołonotatnik twarda okładka - w zależności od pełnionej funkcji możesz podzielić np. na działy, według kategorii czy też według zadań. Sztywna oprawa świetnie sprawdza się podczas przechowywania tego kołonotatnika w miejscach narażonych na to, że zostanie uszkodzony lub gdy zdarza nam się zaginać rogi. Jak widać szereg zastosowań, jakie niosą ze sobą kołonotatniki w twardej oprawie jest ogromna. Pozornie zwykły kołonotatnik w twardej oprawie, który nie wyróżnia się specjalnie, a potrafi usprawnić planowanie czasu i obowiązków. Jeśli Twój plecak lub torebka są przeładowane ciężkimi przedmiotami zamiast kupować kolejne ciężkie notatniki wybierz kołonotatnik A4 twarda oprawa, a nie pożałujesz swego wyboru. Nie musisz martwić się tym, że kołonotatnik twarda okładka szybko się zniszczy lub powykrzywia. Materiał, który użyto przy produkcji okładki jest bardzo wysokiej jakości,  co powoduje, że nawet po wielomiesięcznym używaniu zarówno notatnik NOTIZIO w kratkę jak i notatnik NOTIZIO w linię marki AVERY ZWECKFORM będzie wyglądał ładnie i schludnie. Jedną z charakterystycznych cech tego kołonotatnika w twardej oprawie są szare kartki z białą kratką, które pozwolą Ci się wyróżnić. W niektórych modelach zostały umieszczone uchwyty na długopis, bloczki karteczek, czy też dodatkowa kieszeń. Kołonotatnik A4 twarda oprawa zdecydowanie ułatwi Twoją pracę i doda oryginalnego wyglądu. Tego typu kołonotatniki w twardej oprawie są przystosowane dla osób, które preferują niewielkiego rozmiaru torby do pracy czy na spotkania. Przekonaj  się, że używając kołonotatnika w twardej oprawie będziesz mieć wszystko pod kontrolą. Unikatowe połączenie organizera z notatnikiem gwarantuje wysoki komfort pracy. Kołonotatnik twarda oprawa to innowacja wśród notatników. Kołonotatnik A4 twarda oprawa to sprytne rozwiązanie marki AVERY ZWECKFORM, które sprawi, że znacznie podniesie się Twój komfort pisania i czytania. Wykorzystany jasnoszary papier z białymi liniami sprawia, że wzrok nie męczy się i łatwiej jest utrzymać koncentrację w czasie pracy.

Zachęcamy do odwiedzenia naszego sklepu internetowego, gdzie znajdziecie Państwo szeroką ofertę kołonotatników w twardej oprawie jak również notatniki NOTIZIO w kratkę oraz notatniki NOTIZIO  w linię.
Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Promocja
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl