Etykiety inwentaryzacyjne
tabliczki znamionowe, inwentaryzacyjne

Tabliczki znamionowe na sprzęty firmowe i etykiety inwentaryzacyjne oraz inspekcyjne do biura i nie tylko.

Każda firma prowadzi spis inwentarza, przeprowadzając inwentaryzację wszystkie meble i sprzęty są odpowiednio oznaczane np. kodami kreskowymi.

Etykiety foliowe od Avery Zweckform to produkty stworzone z myślą o zabezpieczaniu i ochronie mienia. Łatwo i szybko stwórz etykiety inwentaryzacyjne i tabliczki znamionowe korzystając z naszych poliestrowych etykiet znamionowych srebrnych lub białych. Wykorzystasz je jako:

  • Etykiety do inwentaryzacji komputerów, projektorów itp.
  • Niezawodne etykiety na meble, szafki i półki i biurka
  • Oznaczania dokumentów
srebrne etykiety znamionowe na sprzęty

Tabliczki znamionowe

Srebrne etykiety poliestrowe to idealny materiał na trwałe i estetyczne tabliczki znamionowe na różnego rodzaju sprzęty elektroniczne i biurowe. Generuj kody kreskowe łatwo i szybko w naszym programie online.
etykiety zabezpieczające nopeel

Plomby na dokumenty

Etykiety zabezpieczające - plomby są niezbędne w każdym biurze, Pozwolą chronić poufne dane i dokumenty. Każda próba manipulacji jest od razu widoczna, bo po etykiecie pozostaje ślad przy odklejaniu i nie da się jej już przykleić.
etykiety inwentaryzacyjne do biura

Oznaczenia w biurze

Bez względu na to, czy chcesz oznaczyć dokumenty, sprzęty, meble, czy inne materiały biurowe, w ofercie Avery Zweckform znajdziesz do tego odpowiednie etykiety. Foliowe naklejki poliestrowe są trwałe, wytrzymałe i estetyczne.

Rekomendowane produkty na etykiety inwentaryzacyjne:

[product id="1839, 1842, 2145, 1844"]
Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl