Identyfikator A6 105x148mm AVERY ZWECKFORM ECO tekturowy + etykiety 50szt. /4839XL/
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
Zestaw: holdery A6 ze smyczą i wkładami Avery
- Duży zestaw: holdery ekologiczne A6 z wkładami, Avery
- 50 ekologicznych holderów na identyfikatory wykonanych w 100% z brązowej tektury z certyfikatem FSC®.
- W dużym formacie A6 105 x 148 mm.
- W zestawie znajdują się 52 wkłady na 13 arkuszach.
- Wkłady nadają się do zamieszczania dodatkowych treści, takich jak: duże logo firmy lub reklama na identyfikatorze np. na targach.
- Wkłady z certyfikatem FSC® są wykonane z papieru o gramaturze 190 g/m2 i są łatwe do włożenia do holderów, a dzięki bardzo drobnej mikroperforacji można schludnie i szybko odrywać je od arkusza zaraz po wydrukowaniu. Gwarantują wydruk bez zacięć na wszystkich standardowych drukarkach.
- Holdery są idealne do częstego lub powtarzalnego użytkowania na wydarzeniach, seminariach i konferencjach.
- Darmowe i proste oprogramowanie do projektowania identyfikatorów dostępne na: avery-zweckform.pl/oprogramowanie
- Think amp; Care – firma Avery Zweckform jest neutralna dla klimatu od 2020 r.: emisje gazów cieplarnianych w siedzibie firmy są kompensowane przez certyfikowane projekty ochrony klimatu.
- Od 2014 r. używana jest wyłącznie zielona energia elektryczna/gaz. Badania, rozwój, produkcja, logistyka i administracja w siedzibie firmy w Oberlaindern/Bawaria gwarantują najwyższą jakość i standardy środowiskowe, a także krótkie trasy dostaw.
- Wkłady są wykonane z papieru z certyfikatem FSC® pochodzącego z odpowiedzialnie zarządzanych lasów i innych kontrolowanych źródeł.
- Rozmiar identyfikatora 105 x 148 mm
- Ilość holderów w opakowaniu 50
- Kod producenta 4839XL
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne), które przeszły proces moderacji. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.